Chalupa Vlčnov

Pohled z ulice

Chalupa v obci Vlčnov nabízí ubytování pro 4-6 osob ve dvou neprůchozích pokojích se samostatnou kuchyní, koupelnou s WC a dalším samostatným WC.

Kuchyň je plně vybavená (lednička, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, topinkovač, elektrický sporák s troubou, příbory, nádobí). Lůžkoviny a ručníky jsou k dispozici. Chalupa má uzavřený dvorek, který vám zajistí soukromí pro veškeré venkovní aktivity. Samozřejmostí je gril. Z dvorku lze vyjít do sadů, které vás okouzlí v kteroukoliv roční dobu, obzvláště pak z jara.

Zahrada na jaře

Vlčnov, pro své folklorní tradice často označovaný jako perla Slovácka, je malebnou vesnicí s plnou občanskou vybaveností, dobrou dostupností veřejnou dopravou a řadou turistických zajímavostí. Pyšní se největším souborem tradičních vinohradnických staveb (búd) v České republice, kam si můžete k místním vinařům zajít na pohárek nebo lahvinku dobrého vína. V obci je také Muzeum lidových pálenic, kam mohou pro inspiraci zajít milovníci slivovice a jiných moků. V průběhu roku se zde koná mnoho lidových a folklórních slavností – košt vín, velikonoční pochůzky, Jízda králů, hodové slavnosti u búd, košt vyhlášených vlčnovských vdolečků aj. V obci je nově zrekonstruované koupaliště a veškeré služby (potraviny, domácí potřeby, cukrárna, kadeřnictví, pošta, několik hospod, lékařské středisko aj.). Vlčnov se nachází na vinařské cyklostezce a snadno se odsud dostanete do okolních obcí.

Vlčnovské búdy

Chalupa se nachází na klidné boční slepé ulici. Sousedí s jinými domy, které jsou trvale obývané, a naše hosty proto prosíme o ohleduplnost, zejména v nočních hodinách. Adresa domu je Vlčnov 552 (ul. Pod Bočky).

Cena za ubytování

Minimální délka pobytu jsou 2 noci. Maximální počet ubytovaných je 6. Jelikož je dům využíván i alergiky, není možné ubytovat žádná domácí zvířata. V objektu není povoleno kouřit.

Cena je 2500,- za noc bez ohledu na počet ubytovaných.

Při pobytu na sedm nocí platíte jen za šest!

V letní sezóně preferujeme celotýdenní pobyty. 

Cena zahrnuje elektřinu, vodu, lůžkoviny a ručníky.

Dům si není možno pronajmout na vlčnovskou Jízdu králů, Vánoce a Silvestra.

Pro potvrzení rezervace nutno uhradit zálohu ve výši 20% z ceny pobytu.

Zbytek ceny je nutno uhradit nejpozději patnáct pracovních dní před začátkem pobytu. Neuhrazení zbylé částky v tomto termínu se považuje za zrušení rezervace a záloha propadá v plné výši.

V případě rezervací pobytu tzv. na poslední chvíli nutno uhradit plnou cenu pobytu najednou.

K ceně je nutné připočítat vratnou kauci ve výši 2 000,- Kč a rekreační poplatky obci. Kauce a rekreační poplatky jsou splatné v den příjezdu.

V topné sezóně bude k ceně pobytu naúčtován příplatek za topení dle skutečné spotřeby.

Platby je možno provádět pouze převodním příkazem na účet č. 1095728057/3030. Nepřijímáme platby v hotovosti nebo kartou. Platební údaje vám zašleme po domluvení termínu.

Přehled obsazenosti: